Casa San Isidro Pileta Jardin Parrilla A Metros Del Rio Villa
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi på offentliga platser | Simbassäng Liten pool | Aktiviteter Vandring |
| Mötesfaciliteter Mötes-/bankettfaciliteter | Barnvänligt Lekhage | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Casa San Isidro Pileta Jardin Parrilla A Metros Del Rio Villa med 3 sovrum, som ligger cirka 6 minuters promenad från Brandy Nightclub, erbjuder bekvämligheter som Wi Fi och en parkering.
När du bor i den här villan befinner du dig 1 km från Museo Alfaro och inom några kvarter från Peru Beach. Villan med 3 badrum ligger också cirka 5 minuters promenad från Municipal Ribera Norte Natural Park.
I badrummet finns även en bidé, en separat toalett och en dusch. Det finns också badlakan och handdukar.
Gästerna kan laga sina egna måltider i ett komplett kök och använda sig av matplats. I köket finns även vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp. Restaurangen La Milagrosa serverar sydamerikanska specialiteter och ligger mindre än 100 meter bort. Den närmaste busshållplatsen är Elcano y Lopez y Planes, belägen ett stenkast från boendet.
- Lokala sevärdheter
- Shopping Unicenter en Zona Norte del Gran Buenos Aires4,9 km
- Flygplatser
- Jorge Newbery Flygplats16 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Liten pool
- Solsängar
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Vandring
- Grunda delen
Service
- Utflykts-/biljettservice
- Mötes-/bankettfaciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- Lekhage
- Heltäckningsmatta
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilka kända landmärken ligger i närheten av Casa San Isidro Pileta Jardin Parrilla A Metros Del Rio Villa?
Landmärkena nära Casa San Isidro Pileta Jardin Parrilla A Metros Del Rio Villa är Reserva Natural San Isidro (cirka 6 minuters promenad från boendet) och Municipal Ribera Norte Natural Park, som ligger 250 meter bort. - ❓
Tillåter Casa San Isidro Pileta Jardin Parrilla A Metros Del Rio Villa husdjur?
Casa San Isidro Pileta Jardin Parrilla A Metros Del Rio Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Casa San Isidro Pileta Jardin Parrilla A Metros Del Rio Villa?
Ja, en bubbelpool erbjuds på Casa San Isidro Pileta Jardin Parrilla A Metros Del Rio Villa. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Canestrari Guarderia Nautica och Costanera Municipal San Fernando, som ligger 4 km från boendet respektive 4,1 km bort.